Turnaje:

SOBOTY od 8.30- 11:30 Turnaj Poděbradské srdce
 
28.4. 2018 Poděbrady- B
12.5. 2018 Poděbrady - A
26.5. 2018 Poděbrady - B
9.6. 2018 Poděbrady- A
 
 
5.5. 2018 Horky- B
2.6. 2018 Milovice Mirakulum cup- A
 
 

Rozlosování soutěže - Podzim 2017/Jaro 2018 

 A- ČERNÝ TEAM

 
6
  Okresní soutěž Starší přípravka
            začátek výsledky
1.kolo AFK Milovice  : Polaban Nymburk PO 4.9.2017 17:30 19:1
2.kolo AFK Milovice : Stratov PO  11.9.2017 17:30 4:2
9.kolo AFK Nymburk : AFK Milovice 15.9.2017 17:30 0:19
3.kolo Litol : AFK Milovice PO 18.9.2017 17:30 3:12
4.kolo AFK Milovice : Lysá n.L. PO 25.9.2017 17:30 13:0
5.kolo Ostrá : AFK Milovice PO 2.10.2017 17:30 4:4
6.kolo AFK Milovice : Přerov n.L, PO 9.10.2017 17:30 17:2
7.kolo Semice : AFK Milovice PO 16.10.2017 17:00 5:16
8. .kolo AFK Milovice : Drahelice PO 23.10.2017 16:30 16:1
  AFK Milovice   Stratov PO 9.4.2018 17:00 1:6
  AFK Milovice : Sadská PO 16.4.2018 17.00 10:9
  Bohemia Poděbrady : AFK Milovice PO 23.4.2018 17:30 6:9
  AFK Milovice   Semice PO 30.4. 2018 17:30 22:4
  TJ Straky   AFK Milovice PO 7.5.2018 17:30  
  AFK Milovice   Rožďalovice PO 14.5.2018 17:30  
  Ostrá   AFK Milovice PO 21.5.2018 17:30  
  AFK Milovice   Všejany PO 28.5.2018 17:30  
  Loučeň   AFK Milovice PO 4.6.2018 17:30  

B - zelený TEAM-

H1B Okresní soutěž- přípravka mladší
            začátek výsledky
1.kolo AFK Milovice : Straky PO  4.9.2017 17:30 7:21
2.kolo AFK Milovice : Poříčany- Kounice PO  11.9.2017 17:30 7:7
9.kolo Všejany : AFK Milovice 15.9.2017 17:30 11:8
3.kolo Drahelice : AFK Milovice PO 18.9.2017 17:30 3:8
4.kolo AFK Milovice   Sadská 25.9.2017 17:30 13:8
5.kolo Polaban : AFK Milovice PO 2.10.2017 17:30 6:8
6.kol AFK Milovice : Bohemia Poděbrady PO 9.10.2017 17:30 6:6
8.kolo Stratov   AFK Milovice PO 16.10.2017 17:00 3:9
7.kolo AFK Milovice : Třebestovice PO 23.10.2016 16:30 6:5
  AFK Milovice   TJ Pátek PO 9.4.2018 17.00 9:2
  AFK Milovice   Litol PO 16.4.2018 17:00 13:6
  Drahelice A   AFK Milovice PO 23.4.2018 17:30 8:6
  AFK Milovice   Slovan Poděbrady PO 30.4.2018 17:30 5:5
  Polaban Nymburk   AFK Milovice PO 7.5.2018 17:30  
  AFK Milovice   Cidlinská FA PO 14.5.2018 17:30  
  Poříčany/Kounice   AFK Milovice PO 21.5.2018 17:30  
  AFK Milovice   Městec Králové PO 28.5.2018 17:30  
  Bohemia Poděbrady   AFK Milovice PO 4.6.2018 17:30  
    :          

 

 

 

Turnaje zimní příprava 2017/2018:

Milovice hala Milten

 

Starší přípravka B ročník 2008

 

9.12 2017 DOPOLEDNE
3.2. 2018 ODPOLEDNE
4.3. 2018 ODPOLEDNE
 

Starší přípravka A ročník 2007

Zatím v pozici náhradníků:

11.11. 2017 ODPOLEDNE
9.12. 2017 ODPOLEDNE
10.3. 2018 DOPOLEDNE